Przybywajcie na Festiwal!

Mija pierwszy tydzień Festiwalu „Roztocze bez granic”. Mamy już ponad 50 zapisanych Uczestników, którzy są chętni, by przejechać festiwalowe trasy i  wziąć udział w konkursach, w których do wygrania są rowery trekkingowe i akcesoria rowerowe!

W tym roku zapraszamy Was na rowerowe trasy przez całe lato, aż do 31.sierpnia. Każdy może przejechać je w wybranym przez siebie terminie-  sam, z rodziną, przyjaciółmi czy grupą zorganizowaną we własnym zakresie.  Jeżeli dodatkowo udokumentuje ten przejazd na krótkim filmiku lub selfie- może wziąć udział w konkursach, w których na najlepszych czekają dwa rowery trekkingowe oraz m.in. akcesoria rowerowe.

Warto do nas przyjechać, bo Roztocze to wciąż jeszcze mało znany region, a z pewnością zasługujący na uznanie! Wypoczniecie tu doskonale, jeżeli szukacie wytchnienia od dużego miasta, chcecie poobcować z przyrodą, poznać nowe miejsca, ale i aktywnie spędzić urlop.  Trasy rowerowe- m.in. te na Wschodnim Szlaku Green Velo, który przebiega przez powiat lubaczowski- są dobrze przygotowane, przebiegają w dużej mierze wśród lasów, ale po drodze nie brak i zabytków oraz innych atrakcji.

Rezerwujcie więc swój czas i przyjeżdżajcie na Roztocze i Ziemię Lubaczowską na nasz Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic”! Czekamy na Was!

Po szczegóły zapraszamy do regulaminu.

Fot. RiL- Aleja lipowa w Hucie Kryształowej