Zapraszamy za rok!

Dwudniowym rajdem „Szlakiem roztoczańskich krajobrazów” 27 i 28 sierpnia zakończyliśmy tegoroczną edycję naszego Festiwalu. Dziękujemy, że byliście z nami i razem mogliśmy przemierzyć setki kilometrów  po naszym malowniczym i niepowtarzalnym Roztoczu, zarówno w województwie lubelskim jak i podkarpackim!

Na trasie ostatniego rajdu uczestnicy mogli poznać walory krajobrazowe i odwiedzić mnóstwo ciekawych atrakcji: Park Rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim, Ostoję Konika Biłgorajskiego w Szklarni, Porytowe Wzgórze, źródliska w Dzwoli, zalew we Frampolu, Zwierzyniec, Izbę Leśną w Roztoczańskim Parku Narodowym, Kamieniołom Babia Dolina w Józefowie, rezerwaty przyrody Czartowe Pole i Nad Tanwią, Narol, Wielki Dział ze schronami Linii Mołotowa, zabytkowy cmentarz w Starym Bruśnie, cerkiew w Nowym Bruśnie oraz Park Zdrojowy w Horyńcu-Zdroju.
W tym roku przygotowaliśmy dla Was aż 7 rajdów po Roztoczu, które miały zachęcać do aktywnego spędzania czasu poprzez turystykę rowerową oraz promować atrakcje przyrodnicze, turystyczne i historyczne Roztocza zarówno na terenie województwa lubelskiego jak i podkarpackiego. W wydarzeniu wzięło udział kilkuset uczestników z całej Polski, od dzieci po seniorów. Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność!
Organizatorami #Festiwalu byli:
Dziękujemy również wszystkim, bez których ten #Festiwal nie mógłby się odbyć: naszym Parterom, Sponsorom, Patronom Honorowym i Patronom Medialnym. Doceniamy, że byliście z nami!
Do zobaczenia za rok! 🙂